اشتراک در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه لطفا ایمیل خود را ثبت نمائید

Captcha

پیوند ها

پشتیبانی خرید

لطفا به نکات زیر توجه نمایید :
1- بخش پشتیبانی به سوالاتی در مورد محتوای فایل ، روش نصب یا اجرا ، نحوه استفاده ، راهنمایی ، تدریس و هرآنچه خارج از پرداخت آنلاین و دانلود است ، پاسخ نخواهد داد و باید از بخش تماس با ما پیغام خود را ارسال نمایید.
2- زمان پاسخگویی بین یک تا 48 ساعت خواهد بود، لطفا از ارسال درخواست تکراری خودداری نمایید.
3- برای ارسال درخواست جدید به پشتیبانی لطفا موضوع درخواست، نام و نام خانوادگی، ایمیل و متن پیغام خود را با دقت وارد نمایید.
4- درصورتیکه قبلا درخواست پشتیبانی ارسال نموده اید، لطفا شماره پشتیبانی خود را در قسمت زیر وارد نمائید تا پاسخ های مربوط به درخواست خود را مشاهده نمائید.

فرم مشاهده پاسخ پشتیبانی


Captcha

فرم ارسال درخواست پشتیبانی


Captcha
توجه : جهت مشاهده خریدهای مربوط به محصولات فایلی که انجام داده اید ایمیلی که زمان خرید وارد کرده اید را درج نمائید تا گزارش خریدهای شما ارائه شود
Captcha

لطفاً به نکات زیر توجه فرمایید:

1.بسیاری از فایل های موجود در فروشگاه با نرم افزار winrar فشرده سازی شده و با توجه به محدودیت های آپلود فایل در سرور، پسوند فایل ها از rar به zip تغییر داده شده است. لذا خواهشمندیم پس از دانلود فایل ها، پسوند فایل مورد بررسی قرار گیرد و در صورت نیاز تغییر یابد.

2.جهت تهیه لایسنس نرم افزار، پس از انجام مراحل خرید و دانلود، نسبت به نصب نرم افزار مورد نظر اقدام نموده و سپس از طریق فرم تماس با ما و یا شماره همراه درج شده هماهنگ نمایید.

3.یادآور می شود که فروشگاه تنها فروشنده نرم افزار می باشد و خدمات نصب و راه اندازی تنها با پرداخت هزینه جداگانه قابل اجرا می باشد.


Intergraph, Aveva, Leica

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما